SEO оптимізація сайту - це невід'ємна частина в просуванні вашого ресурсу. SEO оптимізація сайту - це заходи, які спрямовані на те, щоб позиції вашого сайту були в ТОПі, в пошуковій видачі.

Умовно, ці методи можна розділити на чотири етапи:

I етап

Внутрішні чинники: в цей етап входить робота над усуненням проблем з індексацією, адаптація контенту під всі вимоги пошукових систем, перелінковка і т.д.

II етап

Зовнішні чинники: на цьому етапі, ми робимо акцент на нарощування маси. Наші фахівці роблять закупівлю посилань на зовнішніх, перевірених ресурсах, а також триває підтримка і контроль над вашим сайтом.

III етап

Поведінкові фактори: фахівці перевіряють, як поводяться користувачі на вашому сайті, їх час перебування на сторінках, які сторінки найчастіше проглядаються, а також відсоток відмови від відвідування.

IV етап

Комерційні фактори: сюди входить пізнаваність бренду, ціни, асортимент, варіанти оплати і т.д.

Пошукова SEO оптимізація - це необхідна частина в просуванні сайту. Без етапів, які вказані вище, ви не досягнете бажаного успіху в просуванні.

Щоб замовити оптимізацію сайту у нас, вам потрібно зв'язатися з нами зручним для вас способ, всі вони надані на нашому ресурсі.

Вартість SEO оптимізації сайту

від 3000 грн.

Регіони в яких ми займалися SEO просуванням:

Франція
Німеччина
Ірландія
Італія

Польща
Швейцарія
Чорногорія
Ізраїль

Кіпр
США
Великобританія
Іспанія

Чехія
Данія
Україна
Канада

Web Profits International

Наша компанія націлена на довгострокове співробітництво з кожним клієнтом. Ми цінуємо тих, хто довіряє свій бізнес нам. Заробляйте в інтернеті вже сьогодні, а ми вам у цьому допоможемо!

Графік роботи:

пн-пт: 09.00 - 18.00

Сб-Нд: вихідні

Ми на зв'язку: